Dovolená Lipno 2021

 

Lipno je obec v Jižních Čechách ležící u stejnojmenné nádrže Lipno na Vltavě. Lipno je jednou z nejvyhledávanějších lokalit pro trávení dovolené v České republice. Důvodem, proč je místo tak oblíbené je množství aktivit, kterými můžete trávit dovolenou ať vyrazíte v létě či zimě. Okolo Lipna vede několik turistických tras vhodných pro celou rodinu, nechybí zde cyklotrasa. V létě je lokalita ideální pro koupání a provozování vodních sportů. V zimě můžete navštívit nedalekou sjezdovku a snowpark. Dovolenou na Lipně nejen v roce 2021 lze doporučit pro návštěvy celoročně. Nechte se inspirovat 10 tipy na ubytování v této překrásné lokalitě Česka. 

 

dovolená v čr s bazénem

Dovolená v ČR s bazénem

 

Hledáte ubytování v České republice s bazénem? Nechte se inspirovat naším článkem s 10 tipy na ubytování s bazénem v rámci letních měsíců v České republice. Připravili jsme pro vás kempy, chatky, chaty, penziony i větší a oblíbené hotely napříč ČR.  

Dovolená v ČR s polopenzí

Dovolená v České republice s polopenzí

 

Plánujete dovolenou v České republice s polopenzí a nevíte kam vyrazit? Připravili jsme pro vás článek s deseti tipy, kam vyrazit do skvělých hotelů a penzionů v tuzemsku s polopenzí. Dobré a vynikající ubytovací zařízení naleznete po celé ČR, jak u vody tak na horách. Většina hotelů má také vlastní indoor nebo outdoor bazén.  

Dovolená v ČR u vody

Dovolená v České republice u vody

 

Chystáte se letos na dovolenou v ČR a preferujete ubytování u vody? Ať je to přehrada, rybník nebo nádrž, připravili jsme pro vás 15 tipů, kam vyrazit na dovolenou v České republice u vody. Od známých středisek po menší a klidnější lokality. Ideálně samozřejmě v létě, ale třeba i na podzim či pro pohodové ubytování a užívání si mimo hlavní sezónu. 

 

Dovolená s dětmi v ČR

Dovolená s dětmi v ČR

 

Chystáte se na dovolenou s dětmi v České republice? Chybí vám rada, kam letos vyrazit? Děti všeobecně milují koupání, vodní hrátky, hřiště a zábavu v aquaparcích. Pokud se podíváme na minulé sezóny, tak nejpoptávanějším ubytováním byly právě penziony a hotely s bazénem, dětským koutem a ideálně polopenzí. Kdo naopak raději tráví dovolenou v soukromí, pro toho uvádíme tipy na ubytování v chatách a chalupách se zázemím pro děti.