Dovolená v ČR s polopenzí

Dovolená v České republice s polopenzí

 

Plánujete dovolenou v České republice s polopenzí a nevíte kam vyrazit? Připravili jsme pro vás článek s deseti tipy, kam vyrazit do skvělých hotelů a penzionů v tuzemsku s polopenzí. Dobré a vynikající ubytovací zařízení naleznete po celé ČR, jak u vody tak na horách. Většina hotelů má také vlastní indoor nebo outdoor bazén.  

dovolená v čr s polopenzí

 

11 tipů na ubytování v ČR s polopenzí

Ubytování s polopenzí většinou nabízejí penziony či hotely napříč oblíbenými turistickými lokalitami, připravili jsme pro vás takové, které potěší každého člena rodiny. Pro detailní informace si rozklikněte název ubytování. 

 

Hotel Harrachovka Krkonoše

Hotel je ideálním místem pro snoubení aktivní dovolené a odpočinku. Hotel disponuje vlastní rozlehlou hotelovou restaurací, snídaně se podávají formou bufetu, večeře jsou podávány také bufetově, při nižším obsazení hotelu formou pětichodového menu. V areálu je rozsáhlé wellness centrum s krytým bazénem. 

 

Hotel Zvíkov Jižní Čechy

Hotel leží na soutoku Vltavy a Otavy, nabízí restauraci, venkovní bazén a saunu, nechybí ani vinárna s barem. Snídaně je podávána formou bufetu, večeře jsou servírované v rámci hotelové restaurace, máte možnost dokoupit jak polopenzi tak plnou penzi. 

 

Hotel Luční dům Jánské Lázně

Hotel se nachází v klidné částí Jánských Lázní a má vlastní velký bazén vyhřívaný solárními panely. Snídaně jsou formou bufetu, večeře servírované. V blízkosti se nachází lanovky a turistické stezky. 

Zejména v letní sezóně množství hotelů pro své hosty připravuje grilování nebo tématické večery

 

Na Jezeře Lipno

Pokud hledáte klid, relaxaci v přírodě a milujete vodí sporty, hotel Na Jezeře je ideálním místem pros trávení dovolené v ČR s polopenzí. V rámci ubytování si můžete vybrat od dvoulůžkových pokojů po soukromé vilky. Písečná pláž se nachází před hotelem. 

 

Hotel Harmonie Luhačovice

Hotel Harmonie se skládá ze svou budov, které leží vedle sebe na konci Luhačovické kolonády a nedaleko od Luhačovické přehrady, hotel podává snídaně formou bufetu, večeře servírované z nabídky několika pokrmů. Hotel má letní terasu, kde se griluje, v rámci areálu nechybí krytý bazén a nové wellness centrum. 

 

Hotel Studánka Východní Čechy

Pohádkovou dovolenou můžete zažít ve Východních Čechách v hotelu Studánka s jeho vyhlášenou restaurací a wellness centrem. na své si přijdou milovníci dobré kuchyně, procházek, nádherné přírody a hezkého ubytování. V hotelu nechybí krytý bazén s protiproudem, můžete zvolit několik variant ubytovacích balíčku, v ceně jsou zahrnuty wellness procedury. 

 

Hotel Praděd Thamm Jeseníky

Nově zrekonstruovaný hotel se nachází v podhůří Jeseníků, v rámci vybavení hotelu nechybí wellness centrum s bazénem, finskou saunou, whirpoolem a masážemi. Večeře jsou podávány výběrem z několika jídel. Lokalita je ideální jak pro dvojice tak rodiny s dětmi. 

 

Orea resort Horal Krkonoše

 Je vůbec jedním z nejoblíbenějších hotelů v České republice. V hotelu nechybí nic, ani služby pro náročné hosty. Okolí láká k turistice, cykloturistice a v zimě samozřejmě k lyžování. Hotel prošel v roce 2019 rekonstrukcí, mezi vybavením je velký krytý bazén, wellness centrum, restaurace, bar, letní terasa, hřiště, půjčovna sportovních vybavení a další. Stravování je formou polopenze nebo snídaně. 

 

Hotel Antoň Telč

Hotel Antoň disponuje hezkými pokoji vybavenými hypoalergenním ložním prádlem, prostornou koupelnou a snídaní, možnost dokoupení polopenze. K některým pokojům patří také soukromá terasa s proskleným zastřešením i stěnami. Zámek v Telči se nachází necelých 7 minut pěšky. Restaurace připravuje pestrou nabídku pokrmů české i mezinárodní kuchyně

 

Hotel Wellness Hotel Rezidence Ambra Luhačovice

Hotel je ideální pro rodinnou dovolenou, nechybí v rámci vybavení velký krytý bazén a krásné nové dětské hřiště, stravování je formou polopenze, která je velmi chválena. V Luhačovicích máte možnost podnikat různé výlety, stejně jako si užít koupání v přehradě. 

 

Hotel Relax Lipno

Hotel je ideální i pro náročné hosty. leží v klidné lokalitě Lipenské přehrady. Stravování formou polopenze je skvěle hodnoceno, stejně jako služby a milý personál. Místo je ideální pro výlety do okolí, aktivní i relaxační dovolenou. pro děti nechybí hřiště, přehrada je přímo u hotelu. 

 

 

 

 

Vytisknout